info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 20163

    Lider produkcji | Brygadzista

    Pracodawca: Gi Group Poland S.A.
    Miejsce pracy: Jarosław, Podkarpackie

    Twój zakres obowiązków:

    ·       nadzorowanie procesów technologicznych kotłowni, oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody i instalacji kogeneracyjnej

    ·       nadzór nad zespołem pracowników w zakresie terminowej realizacji planowanych prac, remontów i awarii

    ·       nadzór i kontrolowanie prac serwisów zewnętrznych

    ·       prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej

    Wymagania:

    ·       wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne

    ·       doświadczenie na podobnym stanowisku

    ·       podstawowa wiedza z zakresu eksploatacji maszyn i urządzeń energetycznych w zakładach przemysłowych

    ·       posiadanie uprawnień do eksploatacji urządzeń energetycznych GI,GII, GIII w zakresie E i D

    ·       uprawnienia do obsługi wózków widłowych, żurawi i wciągników

    Oferujemy:

    ·      pracę w systemie jednozmianowym

    ·      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    ·      pakiet benefitów pozapłacowych : pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Polska
    Dodane: 30.04.2024